Szybkie kredyty dla firm bez zaświadczeń jedynie na oświadczenie

Prawa rynku nie są ograniczone jakimiś ścisłymi zasadami. Przedsiębiorstwa przez długi okres czasu utrzymujące się na szczycie, mogą w wyniku słabej koniunktury, lub też z powodu innych warunków w końcu ogłosić upadłość. Ażeby tak się nie stało warto dołożyć wszelkich starań do unowocześnienia produkcji, jak również zainwestować w najnowsze rozwiązania techniczne, lub poszerzyć zakres działalności. Jednakże kluczową w tej kwestii okazuje się strona finansowa. Można próbować pożyczać od znajomych, jednakże rozwiązanie to będzie zdecydowanie krótkofalowe. W takiej sytuacji jedynym rozsądnym wyjściem może być tylko i wyłącznie pomoc finansowa uzyskana od dowolnej instytucji finansowej.

W swoim szerokim wachlarzu ofert przedsiębiorstwa finansowe posiadają wiele produktów, przeznaczonych dla posiadaczy firm. Przykładem może być kredyt dla firm bez zaświadczeń, a jedynie na oświadczenie. Propozycja ta skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, których firma funkcjonuje na rynku co najmniej przez okres jednego roku, a dodatkowo nie jest obciążona zaległymi ratami innego kredytu. Dzięki temu wsparciu można otrzymać kwotę w wysokości nawet 100 tysięcy złotych, na maksymalny okres spłaty w wymiarze 10 lat.

Zabezpieczeniem w tym konkretnym przypadku jest oświadczenie na 40 procent wartości, innych form kredytodawca nie przewiduje. Kolejnym istotnym wyróżnikiem tej oferty jest brak dodatkowych opłat za korzystanie ze wszystkich bankomatów, dokonywanie przelewów, a także darmowe prowadzenie konta. Nie wymaga się także od klienta zaświadczeń z US, jak również z ZUS. Niezbędnymi dokumentami, które należy przedłożyć w procesie starania się o kredyt są: dwa dokumenty potwierdzające tożsamość, a także dokumentacja firmy.

W sytuacji kiedy klient ubiega się o dofinansowanie w wysokość do ok. 15 000 PLN również działają uproszczone procedury, czas spłaty zadłużenia rozłożony jest na 36 miesięcy, natomiast decyzja o ewentualnym przyznaniu pomocy finansowej jest znana już po kwadransie, zaś pieniądze wpływają na koto w przeciągu dwóch dni. Przedsiębiorstwo pozabankowe przygotowało także specjalną ofertę dla określonych grup zawodowych, m.in.: architektów, lekarzy, adwokatów, bardzo ciekawe rozwiązanie finansowe, opiewające na kwotę kilkuset tysięcy złotych, przy okresie spłaty nie dłuższym niż 10 lat. Opcjonalnie można wybrać także ciekawe formy ubezpieczenia.

Należy pamiętać także o tym, że wsparcie finansowe dla firm, można otrzymać także w banku. Przykładowo produkt pod nazwą kredyt dla firm na oświadczenie zakłada przyznanie wsparcia w wysokości 200 tysięcy złotych, tylko i wyłącznie na oświadczenie. Towarzyszy mu długi okres kredytowania. Zachęcające może być także niskie oprocentowanie, oraz możliwości wyboru wielkości rat (w formie stałej lub malejącej). Bardzo istotna jest także szybka wpłata przyznanych funduszy na konto klienta. W związku z tym, jeśli rozwiązania pozabankowe wydają się mało zachęcające zawsze istnieje alternatywa w postaci pożyczki typowo bankowej.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ekspresowe kredyty dla firm - minimum formalności i błyskawiczna wypłata środków!
9 miesięcy temu

Korzystne kredyty firmowe bez BIK – cała procedura online bez wychodzenia z domu bez żadnych zaświadczeń!

* Indywidualne warunki
* Bez badania baz dłużników
* Nie wymagamy poświadczenia dochodów
* Kwota nawet do 400 000 zł!
* wszystko załatwisz przez Internet
* pomagamy każdemu przedsiębiorcy
* długi okres kredytowania
* darmowe wakacje kredytowe
* darmowe ubezpieczenie

Czekamy na Ciebie! Napisz komentarz już dziś!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x