Szybki kredyt SMS jedynie na dowód dla każdego

Nikogo nie dziwi fakt, że każda firma oferująca swoje usługi i produkty chce dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Tak też jest w przypadku rynku finansowego, każda placówka chce przecież, aby to jej oferta okazała się najatrakcyjniejsza i żeby to ją wybrało jak najwięcej potencjalnych klientów. W sedno sprawy znakomicie trafiły tak zwane parabanki, które wprowadziły na rynek szybkie kredyty na dowód przez sms. Z oferty tej skorzystać mogą praktycznie wszyscy, niezależnie od statusu finansowego czy wykonywanego zawodu. I jak pokazują statystyki – produkt okazał się bardzo popularny.

Dla kogo przeznaczone są szybkie kredyty na dowód?

Głównymi odbiorcami szybkich kredytów na dowód są tak naparwdę wszyscy, niezależnie od otrzymywanych co miesiąc dochodów. Parabanki nie analizują, czy przyszły kredytobiorca ma umowę o pracę na czas nieokreślony czy określony, czy pracuje na umowę zlecenie bądź dzieło, czy obecnie jest na rencie czy emeryturze. Klientami mogą zostać nawet osoby znajdujące się na recie lub zasiłku dla bezrobotnych. Ta instytucja pozabankowa traktuje każdego klienta na równi, udzielając im takich samych kredytów na jednakowych zasadach.

To dlatego, osoby, których wnioski zostały odrzucone w tradycyjnym banku, tak chętnie pukają w drzwi parabanków. Kredyt na dowód jest dla nich strzałem w dziesiątkę. Podkreślić należy również fakt, że parabanki nie wymagają również od swoich przyszłych klientów nie tylko umów o pracę, ale także poręczycieli bądź innych zabezpieczeń. Poza tym wszelkie formalności zostały ograniczone do niezbędnego minimum, dzięki czemu cała procedura nie zajmuje więcej niż przysłowiowy kwadrans.

Po kredyty na dowód do parabanków równie chętnie zwracają się również osoby, które posiadają negatywną historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej. Tam bowiem banki i SKOKi zwracają się po opinię przed przyznaniem kredytu. W przypadku złej historii decyzja o kredycie będzie negatywna. Parabanki nie weryfikują swoich kredytobiorców w BIK. Co więcej, udzielają zobowiązań nawet tym, którzy nie wykazywali się w przeszłości terminowym spłacaniem długu.

Kredyty przez sms

Szybkie kredyty przez sms są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którym zależy na czasie. Czym są więc kredyty przez sms? Gdy jesteś stałym klientem parabanku pieniądze na twoim koncie mogą się znaleźć w sposób błyskawiczny, w niecałe piętnaście minut od chwili złożenia wniosku. Niektórych może dziwić tak szybkie udzielanie kredytów. Wpływ jednak na to mają nieskomplikowane procedury, dzięki którym decyzje podejmowane są w sposób błyskawiczny. Dzięki temu, że korzystają z nowoczesnych rozwiązań, takich jak Internet czy telefon komórkowy, od momentu złożenia wniosku, do jego rozpatrzenia i przelania pieniędzy na konto upływa niewiele czasu. Szybkie kredyty przez Internet to świetne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebowali gotówki na wczoraj.

Produkty tego typu oferowane przez parabanki kierowane są także do tych, którzy nie chcą aby o ich problemach finansowych dowiedziało się wiele osób. Ze względu na to, że cała procedura odbywa się w sposób anonimowy nikt nie może dowiedzieć się, że to właśnie my byliśmy odbiorcami kredytu przez Internet. Poza tym siedzimy wygodnie w domu, z laptopem na kolanach i rozmawiamy przez telefon z konsultantem. W przypadku tradycyjnego kredytu taka opcja jest wręcz niemożliwa – kilkakrotnie musimy osobiście pojawić się w banku by dopełnić wszelkich formalności.

0 0 vote
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x