Szybki kredyt na PIT od ręki dla każdego

Banki co roku zaskakują swoich klientów przygotowując im za każdym razem nową ofertę. Tym razem postanowili zachęcić potencjalnych kredytobiorców kredytem na PIT. Formularze PIT-11, PIT-40 oraz PIT-40A zastępują tradycyjne wymagane przez banki zaświadczenie o dochodach. Dzięki skorzystaniu z tego typu świadczeń klienci mogą uzyskać dodatkowe korzyści, a wszystko za sprawą promocyjnych i niecodziennych warunków kredytowania. Mowa tu o zerowej prowizji oraz wydłużonym okresie odstąpienia od umowy.

Warunki uzyskania kredytu na PIT

Kredyty na PIT są dość atrakcyjne, jednak banki wprowadziły restrykcyjne warunki, by go otrzymać. W niektórych bankach o takie świadczenie ubiegać się mogą jedynie ci klienci, którzy zatrudnione są na podstawie umowy o pracę lub czasami emeryci. Pozostałe placówki podchodzą do tematu nieco łagodniej i pod uwagę biorą również wnioski składane przez osoby pracujące na umowę zlecenie lub o dzieło.

Każdorazowa decyzja związana z przyznaniem bądź nie kredytu na PIT ściśle uzależniona jest od wiarygodności wnioskodawcy. Pod uwagę wziąć należy również fakt, że świadczenia tego typu to tymczasowe oferty funkcjonujące w formie promocji. W niektórych bankach dostępne będą ponownie pod koniec maja następnego roku.

Kto może starać się o szybki kredyt na PIT-11?

O kredyt na PIT starać się mogą ci, którzy rozliczają się z Urzędem Skarbowym za pomocą PIT-11. Jak już wcześniej wspomnieliśmy zastępuje ono zaświadczenie o zarobkach. Prowadzący własną działalność gospodarczą również mają otwartą furtkę. Formularz PIT-16 nie może być jednak zbyt wysoki. Kto rozlicza się z US za pomocą ryczałtu ewidencjonowanego (PIT-28) także ma taką możliwość. Inną formą rozliczania jest PIT-36 i dzięki temu formularzowi mamy możliwość zaciągnięcia większego kredytu niż w przypadku dwóch poprzednich.

Również osoby pracujące na podstawie umowy zlecenie bądź o dzieło wypełniający na przykład PIT-37 mają szansę na ten kredyt. Ci, którzy dodatkowo mogą pochwalić się stałą pracą oraz umową na czas nieokreślony mogą otrzymać naprawdę wysokie dofinansowanie, nawet na zakup mieszkania. Również osoby grające na giełdzie, rozliczające się PITem-38 osiągną ten cel. Jest to nowość na polskim rynku ale coraz więcej osób decyduje się właśnie na ten krok.

0 0 vote
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x