Szybki kredyt dla osób zadłużonych z komornikiem 100% online

Jeżeli kredyt z komornikiem może być korzystny to tylko z tego powodu, że przyznawany jest praktycznie każdemu wnioskodawcy drogą internetową. Potencjalny kredytobiorca nie jest w żaden sposób weryfikowany w BIK czy KRD, formalności ograniczone są do niezbędnego minimum a cała procedura nie zajmuje więcej niż kilka godzin. Ponad to oferowany jest na bardzo dobrych warunkach, z korzystnym oprocentowaniem, na długi okres spłaty, z niskimi comiesięcznymi ratami, a kredytobiorca ma możliwość skorzystania z okresu karencji oraz szybszej spłaty zobowiązania bez konieczności uiszczania dodatkowych kosztów i płacenia wysokich odsetek. Czy jednak to nie brzmi za pięknie?

Kredyt pozabankowe dla osób zadłużonych z komornikiem

Mimo panującego kryzysu bardzo chętnie decydujemy się na kolejne kredyty popadając tym samym w coraz większą pętlę zadłużenia. Pułapka długów, z której nierzadko nie potrafimy wyjść obronną ręką, skutkuje wizytą komornika. Jeżeli już ktoś znajdzie się w podobnej sytuacji i dodatkowo myśli o podreperowaniu mocno nadszarpniętego domowego budżetu nie może zwrócić się do banku po tradycyjny kredyt. Jedyną opcją pozostają instytucje pozabankowe, które oferują produkty finansowe również dla zadłużonych. Na rynku aktualnie obowiązuje wiele kredytów pozabankowych, dzięki którym możliwe jest natychmiastowe spłacenie komornika łącznie z powstałym wcześniej zadłużeniem. Kredytobiorcy nie pozostaje wówczas nic innego, jak spłacenie nowego zadłużenia.

Jednak to już nie wydaje się takie trudne i jest możliwe do osiągnięcia – raty zostają bowiem rozłożone na małe kwoty, co nie rujnuje tak finansów rodziny. W momencie różnych zawirowań życiowych, kiedy stoi się pod ścianą i nie ma się innego wyjścia, kredyty komornicze wydają się jedyną rozsądną opcją. Dzięki takiemu produktowi bowiem nie tylko spłacamy stare zadłużenie ale pozbywamy się komornika, co u niektórych wywołuje ogromny stres. Parabanki wyciągają do ludzi znajdujących się w potrzebie pomocną rękę mimo, iż są oni już poważnie zadłużeni, posiadają negatywną historię kredytową i widnieją na liście BIK lub KRD.

Jakie warunki należy spełnić by dostać kredyt z zajęciem komorniczym?

Aby starać się o kredyt z zajęciem komorniczym należy przede wszystkim posiadać jakiekolwiek zabezpieczenie. Ono bowiem stanowić będzie dla parabanku gwarancję spłaty zobowiązania (najczęściej jest to wpis do hipoteki, pod zastaw samochodu). Przeważnie wymagane jest również poręczenie. Wysokość przyznanego kredytu ściśle uzależniona jest od wartości nieruchomości, rodzaju firmy pozabankowe i zwykle wynosi od 50 do 60 procent jej wartości. Korzystne jest także oprocentowanie, które wynosi około 1-2 procent w stosunku miesięcznym, a rocznym – od 18 do 20 procent.

Jeżeli chodzi o okres spłacania zobowiązania to przyznawany jest na 3, 6 lub 9 miesięcy bądź liczona jest w latach – wówczas to przyznawana jest na okres roku do lat 8 z możliwością jej odnowienia. Dzięki takiemu wsparciu bardzo duża część dłużników wychodzi na prostą. To z pewnością wielka zaleta tych zobowiązań, jednak należy pamiętać, że aby je otrzymać należy wypełnić bardzo wiele formalności. Przed podjęciem decyzji o takim kredycie należy również przeanalizować swoją sytuację i zastanowić się czy jest on naprawdę potrzebny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>