Szybki kredyt bez BIK i KRD dla osób zadłużonych od ręki

Obecne czasy skłaniają wielu z nas do pracowania na czarno bądź na tak zwanych umowach cywilnoprawnych, a więc na umowę o dzieło i zlecenie. Oznacza to nic innego jak to, że pracodawca szuka oszczędności gdzie tylko się da, również na pracownikach. Wielu bezrobotnych, znajdujących się na zasiłku, posiada więc dodatkowe źródło utrzymania, jednak nie może zostać ono udokumentowane (chyba, że chodzi o umowy zlecenia i dzieło, jednak bank nie bierze ich faktycznie pod uwagę). Nie wspominając już o osobach zadłużonych lub tych, które mają zły BIK, one na pewno nie uzyskają wsparcia w zwykłym banku. Co w sytuacji, w której dodatkowo osoby takie potrzebują gotówki a nie mogą udać się do tradycyjnego banku, ponieważ dla takich ludzi nie ma tam ofert?

Tradycyjne banki odmawiają osobom zadłużonym oraz bezrobotnym świadczeń, ponieważ dla nich są to klienci niewiarygodni i nierzetelni. Placówki nie mają żadnej pewności, że będą oni regularnie spłacać kredyty lub nie zaniechają tego całkowicie. Chcąc zniwelować takie ryzyko do zera wymagają od potencjalnych kredytobiorców zaświadczeń o wysokości otrzymywanego wynagrodzenia – warunek ten automatycznie więc wyklucza grupę bezrobotnych jako adresatów tego typu świadczeń.

Poza tym każdy kredytobiorca musi posiadać odpowiednią zdolność kredytową. Dlatego osoby aktualnie zadłużone lub takie, które wcześniej miały problemy ze spłatą swoich zadłużeń, nie otrzymają wsparcia w normalnym banku. Nic jednak straconego. Na rynku bowiem pojawiły się instytucje, które są gotowe pomóc takim ludziom. Mowa tu o parabankach i tak zwanych pożyczkach i kredytach bez BIK, dzięki którym osoby pracujące na czarno, bezrobotne i zadłużone mogą liczyć na wsparcie.

Tego rodzaju świadczenia charakteryzują się tym, że praktycznie każdy może je uzyskać, a gotówka z mgnieniu oka pojawia się na koncie. Wystarczy tylko wypełnić i złożyć odpowiedni wniosek, a pieniądze wpłynąć mogą jeszcze tego samego dnia. Potencjalni klienci nie są weryfikowani w BIK bądź KRD, dlatego nawet, jeżeli posiadają stare, niespłacone zobowiązania, mogą skorzystać tych świadczeń. Jedynym wymaganym dokumentem w całej procedurze jest ważny dowód osobisty. Dzięki temu, że wniosek można składać także drogą internetową, są one dostępne przez cały tydzień o dowolnej godzinie.

Jak widać, szybki kredyt bez BIK i KRD od ręki jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie widzą dla siebie już ratunku. Jeżeli więc znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej, a dodatkowo jesteś bezrobotny bądź pracujesz na czarno nie trać czasu, tylko zgłoś się do parabanku. On na pewno nie odmówi ci pomocy i pokonasz swoje problemy finansowe szybciej niż myślisz. Przed wyborem ostatecznej oferty, najlepiej zapoznać się z ofertami różnych firm pożyczkowych, aby wybrać najbardziej korzystną propozycję kredytu bez weryfikacji BIK i KRD dla siebie

0 0 votes
Article Rating
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pkkjjjjaaa
7 miesięcy temu

witam. Potrzebuje kredytu bez BIK na 50 000 zl. Prosze o pomoc! Czy jest szansa?

Danuta
9 miesięcy temu

Potrzebuje pilnie pomocy finansowej na wczoraj

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x