Skorzystaj z kalkulatora i wybierz najtańszy kredyt konsumpcyjny

Głównym zadaniem pieniędzy pochodzących z kredytów konsumpcyjnych jest realizowanie podstawowych potrzeb, płacenie za produkty oraz usługi. Nic więc dziwnego, że należą one do jednych z najbardziej popularnych produktów bankowych. Przecież kupując meble, wyposażenie mieszkania, samochody na raty decydujemy się właśnie na takie finansowanie. Poziom wiedzy wśród potencjalnych kredytobiorców zdecydowanie wzrósł, bowiem większość z nich, zamiast zdecydować się na załatwienie rat w wybranym sklepie bądź u dilera samochodowego, woli samodzielnie zaciągnąć pożyczkę. Dzięki temu może on znaleźć najbardziej korzystną ofertę i uniknąć tym samym przepłacania.

Poza tym istnieje szansa na otrzymanie większej sumy niż tej przeznaczonej na zakup wybranego przedmiotu, dzięki czemu dysponuje się dodatkowymi pieniędzmi. Coraz więcej potencjalnych klientów nie ma czasu na osobiste odwiedzanie przedstawicieli bankowych w celu uzyskania informacji odnoście kredytu, dlatego też dobrze skorzystać z internetowych narzędzie, które zdecydowanie ułatwią wykonanie zadania. Nie tylko przedstawią interesujące informacje, ale również skutecznie je ze sobą porównają. Do Państwa dyspozycji pozostaje między innymi kalkulator wysokości rat kredytu, za pomocą którego szybko i sprawnie odnajdziecie najodpowiedniejszą ofertę i nie zajmie to więcej niż kilka sekund. Dodatkowo wcale nie musisz wychodzić z domu!

Ważne jest, że powyższe narzędzie pokaże dokładne koszty uzyskania kredytu. Nie trzeba więc posiadać fachowej wiedzy z tej dziedziny. Kalkulator wysokości rat pokazuje, poza oprocentowaniem kredytu konsumpcyjnego, wysokość prowizji oraz koszty związane z ubezpieczeniem. Przy wyborze kredytu najważniejsze jest kierowanie się wysokością RRSO, a więc rzeczywistą roczną stopą oprocentowania. Zawiera ona bowiem nie tylko prowizję i marżę, ale także wszystkie pozostałe czynniki, które w realny sposób wpływają na wysokość comiesięcznej raty. Do skorzystania z internetowych narzędzie zachęcić może również fakt, iż są one całkowicie darmowe i do niczego nie zobowiązują.

Umożliwiają jednak złożenie bezpośrednio z kalkulatora bądź porównywarki wniosku o przyznanie kredytu. Nie należy się również obawiać o swoje dane, gdyż cały formularz jest specjalnie zaszyfrowany oraz zabezpieczony. Przed wysłaniem wniosku zaleca się jednak przeprowadzenie kilku lub kilkunastu symulacji. Na wysokość comiesięcznej raty największy wpływ mają: wysokość ubezpieczenie, zabezpieczenia oraz zaświadczenia. Można również wniosek złożyć w kilku placówkach naraz i później wybrać najlepszą ofertę. Takie postępowanie nic nie kosztuje a może realnie wpłynąć na szansę uzyskania kredytu.

0 0 vote
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x