Kredyty pozabankowe bez zaświadczeń dla zadłużonych nawet z komornikiem

Twoja negatywna historia kredytowa uniemożliwia ci wzięcie kredytu w tradycyjnym banku? Nie musisz załamywać rąk, przed tobą bowiem otwierają się drzwi parabanków, gdzie z pewnością otrzymasz upragniony kredyt nawet jeżeli jesteś już zadłużony w innych placówkach. Kredyty pozabankowe zyskują na popularności, a to głównie z powodu łatwego do nich dostępu, szybkiego weryfikowania wniosków oraz wygody, z jaką można się o nie starać. Nikogo już nie zadziwia nawet fakt, że kredyty takie można otrzymać także drogą internetową. Gdzie więc wnioskować o pieniądze i z jakimi kosztami należy się liczyć?

Kto może starać się o kredyt pozabankowy dla zadłużonych?

Jak sama nazwa wskazuje, kredyty pozabankowe dla zadłużonych przeznaczone są głównie dla tych osób, których wnioski zostały odrzucone w tradycyjnych bankach z powodu negatywnej historii kredytowej w bazie BIK-u. Wszelkie problemy z terminową spłatą zobowiązania wpływają bowiem na decyzję kredytową. Dla tradycyjnych banków liczy się tylko i wyłącznie to, aby ich potencjalny klient był wiarygodny i rzetelny, a gdy widzą, że w przeszłości miał problemy ze spłacaniem comiesięcznych rat, zapala im się czerwona lampka. W takiej sytuacji nie ma co liczyć na kredyt w takiej placówce, jedynym rozwiązaniem zostaje więc kredyt pozabankowy dla zadłużonych, o który starać się mogą również ci, którzy nie posiadają jeszcze odpowiedniej zdolności kredytowej lub nie mają stałych dochodów.

Internetowy kredyt pozabankowy dla zadłużonych

O kredyty pozabankowe dla zadłużonych można starać się w placówkach para bankowych. Mają one swoje siedziby praktycznie w każdym mieście, jeżeli jednak masz problemy z ich znalezieniem możesz skorzystać ze specjalnych aplikacji kredytowych znajdujących się na ich stronach. Aby otrzymać kredyt pozabankowy nie trzeba przedstawiać masy dokumentów i wypełniać stosy formalności. Wystarczy, że posiadasz dowód osobisty, własne konto bankowe oraz telefon komórkowy, dzięki któremu dokonasz niezbędnej weryfikacji przez sieć. Jedynym minusem takich pożyczek jest to, ze starać się możemy na początku o niewielkie sumy. Jednak w sytuacji podbramkowej każdy grosz się liczy.

Kredyt niebankowy dla osób z zajęciem komorniczym

Każdy kredytobiorca decydując się na zaciągnięcie jakiegokolwiek zobowiązania powinien zdawać sobie sprawę, że najważniejsze jest jego późniejsze terminowe spłacanie. Jeżeli zaniedba się te sprawy można popaść nie tylko w poważne kłopoty finansowe, ale również spotkać się z komornikiem, co nie koniecznie jest przyjemnym doznaniem. Jedynym wyjściem na pozbycie się kłopotów finansowych w takiej sytuacji jest wnioskowanie o kredyt dla osób z zajęciem komorniczym. Samo otrzymanie kredytu z komornikiem nie należy do najłatwiejszych. Potencjalni kredytobiorcy muszą bowiem dopełnić wiele rygorystycznych formalności.

Po pierwsze muszą udokumentować swoje dochody, gdyż to od ich wysokości zależy wysokość uzyskanego w przyszłości kredytu. Poza tym należy przedstawić zaświadczenie od komornika odnośnie wysokości posiadanego zadłużenia. Nie małą rolę odgrywają również poświadczenia, którymi mogą być na przykład nieruchomości oraz tak zwani żyranci. Jednak to tylko niektóre wymogi, jakie należy spełnić by otrzymać upragnione pieniądze. Łatwo stąd wywnioskować, że uzyskanie kredytu z egzekucją komorniczą jest nie lada wyzwaniem.

Jeżeli jednak spełni się wszystkie wymagane warunki to liczyć można na spore sumy, które z pewnością podreperują upadający budżet domowy. Ich wysokość ściśle uzależniona jest jednak od dysponowanych przez nas zarobków oraz posiadanego zabezpieczenia. Jeżeli więc popadłeś w poważne długi i wiesz, że w niedługim czasie u twoich drzwi stanie komornik, nie ma co się załamywać. Z pomocą przyjść mogą produkty oferowane przez Parabanki, jednak wówczas należy się przygotować na masę formalności. W zamian jednak można spodziewać się większego wpływu gotówki na konto.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
elina
1 rok temu

Witam, potrzebuje kredytu pozabankowego na 20 000 zł, ale nie chce przedstawiać żadnych zaświadczeń. Proszę o pomoc na już

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x