Kredyt na telefon bez formalności jedynie na dowód

Dla stałych klientów banki szykują niespodzianki. Jeżeli więc regularnie zasilasz swoje konto masz wielką szansę na pożyczkę przez telefon w niecałe piętnaście minut. Poza tym bardzo szybko uzyskasz podobne świadczenie przez Internet.

Kredyt w 15 minut w tradycyjnym banku

Bank chcą pozyskać jak największą liczbę klientów, dlatego też zmieniają procedury, których zadaniem jest przyśpieszenie procesu kredytowego. Dzięki tym zabiegom mają nadzieję sprzedać więcej produktów gotówkowych oraz udzielić znacznie więcej limitów na rachunkach. Dotychczas możliwość taką mieli tylko ci, którzy zakładając konto w banku podpisali od razu tak zwaną umowę ramową. Składając swój podpis na takiej umowie stworzyli bankowi możliwość oferowania swoich produktów bez faktycznej obecności klienta oraz wymiany wymaganych dokumentów.

W przypadku braku takiej umowy konieczne było by skorzystanie z usług kuriera. Obecnie banki chcą jeszcze bardziej przyśpieszyć procedury nawet bez umowy ramowej. Banki idą z duchem czasu i stawiają na Internet. Udzielają już kredytów drogą internetową dla wszystkich klientów oraz kredyty przez telefon adresowane tylko do tych, którzy otrzymali tak zwaną „Ofertę dla Ciebie”. Wymagane jest tylko zalogowanie się do systemu bankowości elektronicznej. Wówczas to bank proponuje maksymalną kwotę kredytu gotówkowego, a także limit na koncie osobistym i karcie kredytowej.

Zmiany wprowadzone do całej procedury nie wymagają również konieczności podpisywania tradycyjnych, papierowych umów. Banki kuszą również możliwością uzyskania kredytu w niecały kwadrans. Faktycznie, jest to całkiem prawdopodobne, ponieważ bank przyjął już wcześniej wniosek drogą internetową. Kwota kredytu, o jaki możemy się starać wybierając takie świadczenie, to maksymalnie 50 tysięcy złotych. Oprocentowanie rozpoczyna się od przeszło 12 % w rocznej skali, a prowizja to waha się od 1 do 5 % kwoty kredytu.

Parabanki kuszą kredytami przez telefon

Oprócz tradycyjnych banków podobne świadczenia oferują również firmy prywatne. Proponują one swoim klientom bardzo szybkie pożyczki, praktycznie „od ręki”, które rozkładane są na stałe, jednakowe raty z określonym czasem kredytowania. Poza tym kredytobiorca nie musi wypełniać zbędnych formalności oraz nie jest zaskakiwany ukrytymi opłatami i haczykami.

Klient znajduje się naprawdę w bardzo korzystnej sytuacji, ponieważ nie musi podawać żadnych poręczycieli, dostarczać zaświadczeń o dochodach i „chwalić” się czystą historią kredytową. Nic dziwnego, że coraz więcej osób chcących zaciągnąć pożyczkę, decyduje się na takie rozwiązanie. Zawsze jednak przed ostatecznym podjęciem decyzji należy dobrze się zastanowić, czy owy kredyt jest w ogóle potrzebny. Obecnie bowiem znacznie łatwiej jest go wziąć aniżeli później spłacać.

0 0 vote
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x