Karta PAYBACK – wielkie korzyści dla każdego

Historia funkcjonowania karty PAYBACK, a co za tym idzie także całego programu liczy już ponad 3 lata. Polacy po raz pierwszy zetknęli się z jak najbardziej nowoczesną jak na ówczesny czas, formą zbierania punktów przy okazji zakupów oraz zyskaniem możliwości odebrania interesujących nagród. Bardzo szybko to ciekawe rozwiązanie zyskało zaufanie i popularność. Podobnie jak miało to miejsce w innych krajach, chociażby u naszych zachodnich sąsiadów – Niemców. Innowacyjna zasada działania programu, pozwalała na gromadzenie szeregu punktów i bonusów tylko i wyłącznie przy wykorzystaniu jednej karty, bez konieczności przechowywania wielu zbędnych kuponów.

Najistotniejszą kwestią związaną z programem PAYBACK jest szereg udogodnień płynących z tego swoistego programu bonusowego. Dzięki posiadaniu specjalnej karty, jego uczestnik może liczyć na wiele przywilejów po dokonaniu zakupów w określonych punktach. Poprzez nabywanie towarów w znanych sklepach, czy też chyba najbardziej popularnym internetowym portalu sprzedażowym Allegro, wydanie określonej kwoty pieniędzy, jest premiowane z góry określoną liczbą punktów. Po ich zsumowaniu można zamienić je na wybrane nagrody rzeczowe lub też np. kupony rabatowe. Nagromadzaniu punktów bardzo często towarzyszą różnego rodzaju promocje, umożliwiające zdobycie większej liczby bonusów w krótszym czasie. Czasami nawet rozmowy z konsultantami pracującymi w ramach programu PAYBACK, mogą przynieść sporo dodatkowych punktów.

Sam program cieszy się ogromną popularnością, świadczy o tym fakt, że na chwilę obecną liczba osób, korzystających z tego programu szacowana jest na ponad 10 milionów, a tylko 20 procent z tego nie bierze czynnego udziału w gromadzeniu punktów. Liczba ta stale się jednak zwiększa. Na trzy gospodarstwa domowe, jedno jest już uczestnikiem owego programu. Nie bez wpływu na tą sytuację pozostaję fakt, iż PAYBACK w swoim programie ma już kilkudziesięciu partnerów, a ich liczba ciągle rośnie. Nie bez wpływu na ten stan, pozostaje fakt iż wśród sieci współpracujących z programem znaleźć można takie sklepy jak: Smyk, Real, Relay, Inmedio, a także 1minute i wiele innych oraz portal Allegro. W sumie w programie bierze udział ponad 120 partnerów, działających w różnych branżach, zarówno stacjonarnie jak i online.

Jak podają wyliczenia dotyczące wartości transakcji przeprowadzonych przez uczestników programu sprzed 2 lat, suma ta przekroczyła znacznie próg 10 miliardów złotych. Natomiast wskaźniki dotyczące nagród podają, ze odebrano już znacznie ponad 2 miliony nagród, których łączna wartość waha się w granicach 100 milionów PLN. Innym bardzo ważnym aspektem programu PAYBACK są specjalne promocje punktowe. Otóż uczestnicy w ramach specjalnie organizowanych akcji, mają możliwość uzyskania dodatkowych punktów za sprawą odpowiednio przygotowanych na ten cel kuponów. Są one pewnego rodzaju dodatkiem do punktów, gromadzonych tradycyjną metodą. Ich ogromną zaletą jest to, iż przyczyniają się bardzo szybko do powiększenia stanu konta oraz dają możliwość szybszego odbioru nagród.

Ażeby sprostać wymaganiom swoich klientów PAYBACK za nadrzędny cel stawia sobie pozyskiwanie coraz to nowych współudziałowców programu. Ludzie wyrażają opinię, że chętnie widzieliby w programie przedstawicieli znanych i lubianych przez nich marek. Bardzo ciekawym rozwiązaniem okazało się również wykorzystywanie kuponów elektronicznych, które po otrzymania klient mógł samodzielnie wydrukować. Także i to znalazło wielu zwolenników. Podsumowując karta PAYBACK daje uczestnikom programu coraz więcej ciekawych możliwości. Sam program nie tylko oferuje zbieranie punktów, z możliwością ich późniejszej zamiany, ale również przekazuje informacje na temat aktualnych promocji i akcji, organizowanych przez partnerów.

0 0 votes
Article Rating
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anka P
7 dni temu

Witam. Czy ktoś mógłby mi dokładnie wyjaśnić na czym polega ta cała karta payback? jakie są realne korzyści?

jklajaddda
9 miesięcy temu

Witam. Polecam karty Payback, zbiera się punkty i ma się dostęp do promocji.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x